osmozacare.pl

Strona o zdrowiu, urodzie i lifestylu.

Zabieg HIFU
Uroda

Zabieg HIFU – kiedy warto wykonać i jakie są efekty

Korekcja wyglądu twarzy to zabieg niezwykle skomplikowany. Do jego przeprowadzenia konieczne jest posiadanie profesjonalnego sprzętu. Jedną z metod szczególnie skutecznych podczas wykonywania zabiegów korekcji twarzy jest zabieg HIFU. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Przeczytaj poniższy tekst, by poznać odpowiedź na pytanie.

Podstawowe informacje na temat zabiegu HIFU

HIFU to nowoczesna metoda korekcji wyglądu twarzy, która działa dzięki użyciu fal ultradźwiękowych. Fale te oddziałują, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, na skórę właściwą, tkankę tłuszczową lub warstwę SMAS. Wskutek przeprowadzenia zabiegu HIFU skórka staje się znacznie bardziej napięta, a znajdująca się w organizmie tkanka tłuszczowa zostaje mocno zredukowana.

Istotą zabiegu HIFU (z ang. High Intensity Focused Ultrasound) jest jego bezinwazyjny charakter. Czynnik ten to jednocześnie jedna z najważniejszych zalet opisywanego rozwiązania.

W przeciwieństwie do tradycyjnych operacji plastycznych, w których nieodłącznym elementem jest między innymi skalpel, zabieg HIFU jest całkowicie bezpieczny. Wybierając tę alternatywę, możemy uniknąć ryzyka wystąpienia różnego rodzaju powikłań. Ponadto, przeprowadzenie HIFU nie jest bolesne dla pacjenta.

Aparatura do wykonywania zabiegów twarzy typu HIFU – gdzie można ją kupić?

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że profesjonalne urządzenie HIFU to sprzęt wysokiej klasy. Zakup tego typu aparatury wiąże się z wydatkiem rzędu kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie ma zatem nic dziwnego, że zarówno wybór konkretnego modelu, jak i sprzedawcy, powinien być dokonany dopiero po przeprowadzeniu gruntownej analizy między innymi:

opinii na temat sprzedawcy, które znajdują się na tematycznych (branżowych) forach internetowych,
konsultacji z obiektywną osobą, która miała już do czynienia z danym sprzedawcą bądź posiada dużą wiedzę na temat funkcjonowania rynku profesjonalnego sprzętu kosmetycznego.

Jednym ze sprzedawców, którzy cieszą się satysfakcją klientów, jest internetowa hurtownia Mimari. Dlaczego podczas zakupu sprzętu HIFU warto skorzystać właśnie z oferty tego internetowego dystrybutora? Powodów jest wiele. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży, liczne grono zadowolonych klientów (w tym między innymi salonów kosmetycznych, SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej), a także indywidualne podejście do klienta. W przypadku tak profesjonalnego sprzętu jak urządzenie HIFU nie ma miejsca na podejście typowe dla tzw. produktów masowych.

Artykuł sponsorowany